Crochet patterns

30 June 2012

Etui z motylkami

Dzisiaj prezentuję etui (tym razem nie na komórkę) z motylkami. Chyba lepiej wyszedł ten większy :D Wymiary to 8cm x 10cm, więc motylki są również odpowiednio mniejsze. 
Wczoraj był ważny dzień dla tegorocznych maturzystów. Wyniki ! Niech żyje internet. Wyniki sprawdziłam o 6 rano, a świadectwo odebrałam dopiero po 10 w szkole. Jestem zadowolona, wyniki są świetne. Tylko biologia poszła trochę słabiej. Teraz kolejny ważny termin --> 10 lipca. Wyniki rekrutacji. Mam nadzieję, że nie zwariuję przez te 10 dni :) 25 June 2012

Zielone etui na komórkę

Dzisiaj prezentuję kolejne etui na komórkę, zrobione podczas meczu Niemcy-Grecja :) Wykorzystałam resztkę włóczki z komina. Niestety zielony dominował i nie ma fajnych przejść zielony-niebieski :(  Trudno uzyskać taki efekt przy tak małej rzeczy :P 
Tak przy okazji prowadzę bloga już rok :) I od roku potrafię szydełkować :D Zaczynając chciałam robić tylko małe rzeczy typu: etui na komórkę, broszki itp. Patrząc choćby na poprzednią notkę można zauważyć, że zmieniłam zdanie ;))  Jednak zrobienie etui w półgodziny jest łatwiejsze, niż dzierganie sukienki przez 2 tygodnie :D 17 June 2012

Fioletowa sukienka w ananasy


W końcu ładna pogoda. Właśnie zaczął się tydzień upałów. Jeśli zacznę narzekać na te upały i słońce to niech ktoś mi  przypomni od deszczowej pogodzie :P Korzystając z pogody nareszcie zrobiłam zdjęcia sukience :) Jestem zadowolona z efektu, ale na upały z pewnością się nie nadaje. Nie chce się opalić "we wzorek". 
Korzystając z pogody dzisiaj chyba wybiorę się na Małopolski Festiwal Smaku :) A wieczorem kolejny mecz na Euro. Zastanawiam się który wybrać. Niemcy-Dania czy Holandia-Portugalia :DI jeszcze raz dla porównania oryginał:

10 June 2012

Komin ?


Ostatnie minuty meczu Hiszpania - Włochy.
Dzisiaj prezentuję... No właśnie, co to jest ? To się chyba nazywa komin, ale nie jestem pewna :)
Czas wykonania: 4 odcinki "Mad Men", I połowa meczu Polska-Grecja, cały mecz Niemcy-Portugalia i wykończenie to I połowa meczu Hiszpania-Włochy. Kilka zdjęć zrobionych w czasie przerwy w meczu i oto jest nowa notka :D (Koniec meczu. Remis. Spodziewałam się zwycięstwa Hiszpanów.)
I nadal pogoda nie dopisuje :( Jeszcze trzeba trochę poczekać na zdjęcia sukienki...
02 June 2012

Czerwone etui

Kolejne etui. Tym razem dla koleżanki :)
Sukienka skończona. No prawie :) Teraz pozostało tylko połączyć dwie części. Zrobiłam ją dokładnie w tydzień. Szydełkowanie ma jeszcze jedną zaletę: nie marnuje się czasu. Można jednocześnie robić na szydełku i oglądać TV. Tak więc czas robienia sukienki można w moim przypadku policzyć za pomocą ilości oglądniętych meczów tenisowych na Roland Garros i odcinków serialu "Mad Men" :) 
Kolejne postanowienie: nie oglądnę ani jednego meczu Euro 2012 bez szydełka w ręku :D 
Na sukienkę zamówiłam 10 motków włóczki po 50g, a zostały mi 2 i ciut, czyli zostanie na jakiś zimowy beret. Zdjęcia sukienki już wkrótce :) 
Teraz potrzebuję kilkudniowej przerwy od szydełka, jednak palce trochę bolą :D 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...