Crochet patterns

19 April 2013

Wiosna cz. I


Życie w akademiku to na prawdę bardzo trudna sprawa... Ale może od początku.
Po ciężkim tygodniu wypełnionym kolokwiami, sprawozdaniami z laborek oraz wyjazdem terenowym, a także pierwszym z dwóch kolokwiów zaliczeniowych z historii ceramiki i szkła nadszedł mój chwilowo ulubiony dzień, czyli piątek. Piątek = wyjazdy terenowe. W tym tygodniu na szczęście blisko, bo nawet nie trzeba było opuszczać województwa. Ba! Nawet w obrębie tego samego miasta. W każdym razie po 3 godzinach słuchania o materiałach ogniotrwałych człowiek jest trochę zmęczony. A gdy dojdzie do tego dłuższa podróż... Nie. Ja wcale się nie uskarżam. Wyjazdy terenowe są absolutnie cudowne (przynajmniej dla kogoś, kogo pasjonuje przemysł - czyli ja się kwalifikuję), ale mimo wszystko człowiek jest padnięty. I taki padnięty człowiek wraca do akademika, zje co nieco, a tu przychodzi koleżanka i mówi "idziemy robić zdjęcia?". Odpowiedź oczywista :D Podsumowując życie w akademiku. Plusy: fantastyczni ludzie. Minusy: szaleństwo w sezonie grillowym na miasteczku studenckim AGH. 
I wykorzystałyśmy tą piękną pogodę. Od jutra ma podobno już padać, więc to był tym bardziej dobrze wykorzystany czas... A teraz czas wrócić do sprawozdania o materiałach ogniotrwałych. Kruszarki, piece i takie tam  inne pasjonujące rzeczy (ani grama ironii. To jest świetne !). A teraz efekty pracy Ewy Żebrowskiej:

20 comments:

 1. Świetne zdjęcia :)

  ReplyDelete
 2. Linda você está nas fotos, já lhe falei uma vez que parece uma modelo, poderia tirar fotos para revistas. Parabéns está muito linda.
  MISCELÂNEA http://lucianalimaamaral.blogspot.com.br/
  Um abraço amiga!

  ReplyDelete
  Replies
  1. muito obrigado pelas suas palavras :)

   Delete
 3. Ślicznie choć na 1 i ostatnim zdjęciu za dużo fotoshopa :) fajna sukienka prawie jak twój motyl :) kiedy zatem szydełkowa bluzka ?

  ReplyDelete
 4. drugie zdjęcie jest wspaniałe - ma moc

  ReplyDelete
 5. aaw! I like this romantic look, girl! I like the flowers you added on your hair. It's very spring summer look! very pretty dear
  xo!,
  Elsey
  http://whisperingstyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Piękne zdjęcia, przepięknie na nich wyszłaś :) Profesjonalnie, jak z gazety o modzie. A sukienka jest bajeczna!!!! :)

  ReplyDelete
 7. śuper zdjęcia i fajna modelka

  ReplyDelete
 8. super zdjęcia i super modelka

  ReplyDelete
 9. Piękne zdjęcia! Ślicznie wyglądasz :) Pozdrawiam

  ReplyDelete
 10. Wonderful dress, and the belt details are great. You are so beautiful. Greetings from Brasil!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...