Crochet patterns

27 August 2013

Nadchodzi sweter

W końcu udało się znaleźć trochę wolnego czasu na szydełko :) Zaczęłam sweter, idzie całkiem szybko.  Na dole znajdziecie zdjęcie oryginału. Planuję wykorzystać tylko wzór, wykończenie będzie inne. 

08 August 2013

Sweterek


Tak... Dobrze widzicie. Ponad miesiąc od pierwszej notki w końcu udało mi się skończyć sweterek. Teraz czeka na mnie jedno etui na komórkę, za które planuje się zabrać od początku lipca (ten okropny brak czasu...). Później liczę na to, że uda mi się wyrobić przed październikiem z czymś większym.

Dodatkowo do zestawu moja siostra zrobiła takie buciki.
02 August 2013

Opaska do włosów - pomysły

Dzisiaj ostatecznie zabieram się za sweterek. Koniec z odkładaniem tego. Brak czasu na szydełkowanie nie jest na szczęście objawem mojego lenistwa. Po prostu trudno pogodzić pracę, odpoczynek i mnóstwo innych rzeczy. Nie mówiąc o okropnych upałach, które były ostatnio i odbierały chęć do czegokolwiek co wiązało się z wyjściem na słońce (tak, wiem... tutaj akurat nie chodzi o szydełkowanie). Pozostały mi 2 miesiące wakacji (?), może jednak uda się zrobić coś więcej ;)) 
Dzisiaj pomysły na opaskę do włosów. Lub raczej pomysły na różne ozdobne, szydełkowe detale, które można wykorzystać w innym celu. Już raz tak zrobiłam ;). 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...