Crochet patterns

12 June 2015

Ostatnie z serii etui na komórkę

Za oknem upał. Ten tydzień był dość intensywny jeśli chodzi o ilość rzeczy do zrobienia. Nieskończona ilość kolokwiów oraz sporo projektów do oddania. Ale coś za coś. Tydzień przed rozpoczęciem sesji właściwie już zaczynam (i kończę) sesję. W poniedziałek mam egzamin z materiałów ceramicznych. Później muszę tylko oddać 2 projekty z nadprogramowego przedmiotu oraz zdać egzamin z angielskiego, ale to już czysta formalność. W każdym razie czeka mnie weekend pełen nauki. Trzymajcie za mnie kciuki ;)
Dzisiaj prezentuję ostatnie z serii etui na komórkę. Tym razem zrobiłam je dla siebie :)


01 June 2015

Etui na komórkę nr 32

Tak, żyję (gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości) :) Mimo dość luźnego semestru ostatni miesiąc był szalony i cały czas byłam czymś zajęta. Pomysłów też jakoś nie było. Jeśli chodzi o sukienkę to nadal nie znalazłam włóczki w idealnym kolorze. Dodatkowo połowę wakacji spędzę na praktykach w cementowni i podejrzewam, że szydełkowa sukienka nie kwalifikuje się do praktycznych i niezbędnych rzeczy, które muszę zmieścić w dość skromnym bagażu. Zostaje tylko lipiec, żeby się nią nacieszyć. Ale najpierw trzeba ją w ogóle zrobić, a to też trochę trwa. Prawdopodobnie wrócę do tego projektu za rok.
Dzisiaj w końcu miałam czas (i pomysł) na szydełkowanie. W najbliższym czasie szykuje się mała inwazja nowych etui na komórkę. Oto pierwsze z nich, wykonane dla koleżanki z akademika.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...